Jacquard-tennissukat omalla designilla

6,20  (alv 0%)

Neulomme logon tai kuvion suoraan sukkaan valitsemillasi väreillä (enintään 5 väriä), mikä takaa kestävän ja viimeistellyn lopputuloksen. Valmistettu EU:ssa korkeiden laatu- ja vastuullisuusstandardien mukaisesti.

-
+

Jacquard-tennissukat omalla designilla – neulotut logolla ja väreillä (max 5 väriä)

Suunnittele ja tilaa jacquard-tennissukat täysin omalla mallilla. Neulomme sukkasi valitsemallasi designilla ja jopa viidellä eri värillä – tarkasti brändisi ilmeen mukaisesti. Jacquard-tekniikka mahdollistaa kestävän ja näyttävän kuvioinnin, joka ei haalistu pesussa kuten painettu logo.
Sukkiin on saatavilla pakkausetiketit, haluamallasi painatuksella.

Miksi valita jacquard-tennissukat omalla mallilla?

  • ✔ Neulottu logo tai kuvio – ei painatusta

  • ✔ Jopa 5 valittavaa väriä designiin

  • ✔ Kestävä ja pitkäikäinen jacquard-neulos

  • ✔ Mukavat ja hengittävät tennissukat

  • ✔ Valmistettu EU:ssa korkeiden laatu- ja vastuullisuusstandardien mukaisesti

Täydellinen valinta yrityksille, seuroille ja brändeille

Oman mallin jacquard-tennissukat sopivat erinomaisesti:

  • Yrityslahjoiksi

  • Promootiotuotteiksi

  • Seura- ja joukkuesukiksi

  • Tapahtumiin ja kampanjoihin

  • Brändituotteiksi jälleenmyyntiin

Neulottu kuviointi tekee sukista premium-tasoisen tuotteen, joka vahvistaa brändiäsi jokaisella käyttökerralla.

Valmistettu EU:ssa

Sukkamme valmistetaan EU:ssa, mikä takaa korkean laadun, vastuullisen tuotannon ja luotettavat toimitusajat. Lähellä tuotettu tarkoittaa myös pienempää hiilijalanjälkeä ja läpinäkyvämpää toimitusketjua.

Koko

36-39, 40-43, 44-46

Minimitilaus

150 kpl yhteensä, 50 kpl / Koko